Tynki, posadzki, wylewki

Posadzka, Tynk, Wylewka szybko i tanio

Oferowane dziś możliwości technologiczne wykonywania tynków, posadzek czy wylewki mixokretem pozwalają w szybki sposób wykonać tynk, posadzkę czy wylewkę przy bardzo atrakcyjnej cenie. Możliwe jest to dzięki zastosowaniu rozwiązań technologicznych, które znacznie przyspieszają proces wykonania tynku, wylewki jak i posadzki. Używanie urządzeń mechanicznych takich jak mixokret znacznie zwiększa wydajność pracy podczas wykonywania tynku, wylewki czy posadzki. Dzięki znacznemu zwiększeniu wydajności pracy, praca dotyczącą wykonania tynku czy wylewek może zostać wykonana przy znacznie mniejszym składzie osobowym co wpływa na obniżenie ceny wykonania wylewki, posadzki jak i położenia tynku. Użycie maszyn i urządzeń do wykonywania prac tynkarskich jak i wylewania podłóg, stropów, jastrychu czy wykonania elewacji to nie tylko szybszy czas wykonania czy niższy koszt pracochłonności. Wykorzystanie rozwiązań takich jak mixokret przyczynia się do podniesienia jakości wykonanej pracy np.: wylania posadzki czy położenia tynku agregatem.

wylewka mixokretem
wylewka mixokretem

Jak kiedyś wyglądało położenie tynku czy wykonanie wylewki czy zalanie stropu

Zapewne niektórzy pamiętają jeszcze czasy kiedy wykonanie wylewki czy zalanie stropu wymagało pracy od świtu do wieczora polegającej na ciągłym noszeniu wiader z betonem do miejsca gdzie wykonywana była wylewka czy zalewany był strop. Pewnie nie jednemu majstrowi starej daty kręci się łezka w oku gdy przypomina sobie ile to trzeba było betoniarek rozrobić aby zalać strop. Co lepsze budowy posiadały wciągarkę, która pozwalała na podpięcie wiadra z betonem i wciągnięcie go na piętro do wylania na strop. Bez wciągarki trzeba było po grabinie wchodzić z wiadrem i podawać wiadro kolejnej osobie która to wiadro z betonem zanosiła majstrowi w celu wylania betonu na wylewkę czy też strop. Do wykonania takiej pracy niekiedy angażowane były całe rodziny z młodzieżą włącznie. Każdy pomagał w transportowaniu na budowie wiadra z betonem od betoniarki do majstra który wylewał beton i równomiernie starał się go rozprowadzić aby powstający strop był jak najbardziej prosty.

zalewanie stropu
zalewanie stropu

Szybkość wykonania wylewki, posadzki i tynku

Dostępne rozwiązania stosowane w pracach budowalnych pozwalają na szybkie, efektywne i oszczędne wykonania wylewki, posadzki czy położenie tynku. Dziś aby zalać strop po położeniu zbrojenia zamawia się urządzenie które dostarczy gotowy beton na piętro budowanego domu. Analogicznie urządzania takie jak mixokret przygotowywują i dostarczają masę betonową do wykonania wylewki, posadzki, jastrychu czy wylania betonu. Stosowane agregaty tynkarskie pozwalają na szybkie i precyzyjne położenie tynku. Dzięki nowym rozwiązaniom technologicznym nie tylko szybkość i jakość wykonania prac dotyczących wylewki czy prac tynkarskich została znacznie zwiększona. Obniżeniu uległa też cena wykonania wylewki, posadzki czy tynku. Używanie zdobyczy techniki budowlanej pozwala na zmniejszenie pracochłonności, zwiększenie wydajności i obniżenie końcowej ceny wykonania tynku, wylewki czy posadzki.

posadzka wylewka
posadzka wylewka

Firma Bud-Raf specjalizuje się w usługach remontowo budowlanych. Wykonujemy tynki tradycyjne oraz tynki maszynowe zarówno tynki gipsowe jak i tynki cementowo-wapienne. Wykonujemy posadzki i wylewki samopoziomujące jak i wylewki zacierane mechanicznie.