Wylewka mixokret cena

Jak wygląda zakres prac wykonania wylewki mixokretem i co wchodzi w skład ceny

Po wykonaniu fachowych oględzin domu i jego pomieszczeń jak i pomiarów przedstawiamy kosztorys wykonania wylewki.

W ramach wykonania wylewki mixokretem wykonujemy:

  • Ułożenie hydroizolacji (ułożenie folii)
  • Ułożenie termoizolacji (ułożenie styropianu)
  • Ułożenie dylatacji (taśma dylatacyjna)
  • Zbrojenie siatką metalową lub włóknami polipropylenowymi zależności od wymagań
  • Laserowe poziomowanie
  • Wylanie betonu metodą półsuchą (z domieszką plastyfikatora)
  • Zatarcie mechaniczne
Wykonywanie wylewki przy pomocy mixokreta
Wykonywanie wylewki przy pomocy mixokreta

Zastosowanie plastyfikatorów pozwala na polepszenie spoistości masy betonowej a także zwiększa trwałość, wytrzymałość oraz nieprzepuszczalność mieszanki.

Dzięki zastosowaniu odpowiedniego plastyfikatora nasze wylewki doskonale nadają się na ogrzewania podłogowe. Beton taki nie pęka i nie przenosi naprężenia.

Włókna polipropylenowe przeznaczone są do prac betonowych, eliminując powstawanie w betonie rys skurczowych będących wynikiem skurczu betonu, w następstwie hydratacji cementu.

Dodatek włókien polipropylenowych eliminuje stosowanie drogiego i często nieefektywnego zbrojenia przeciwskurczowego w postaci siatki stalowej.

Do końcowej obróbki wykonanych wylewek mixokretem używamy mechanicznych zacieraczek dzięki czemu uzyskujemy równe, niepylące i trwałe podłoża (posadzki).

Wylana wylewka mixokretem
Wylana wylewka mixokretem

Dzięki stosowanej przez nas technologii, doświadczeniu naszych pracowników oraz fachowej wykwalifikowanej załodze, wykonywane przez nas wylewki urządzeniem mixokret odznaczają się bardzo wysoką jakością, a ich cena jest bardzo zadowalająca dla każdego klienta.

Ceny ustalamy indywidualnie z każdym klientem, w zależności od zakresu i ilości wykonywanych prac. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług. Jesteśmy otwarci i nastawieni na porozumienie w kwestii ceny wykonania wylewki mixokretem. Na wszystkie materiały jak i usługi udzielamy gwarancji.

Wylewamy stropy, fundamenty, chudziaki (pod betony) oraz inne rodzaje betonu.

Wylane schody
Wylane schody

Trwałość i estetyka płytek, paneli lub podłóg, które będą położone na wykonanej wylewce mixokretem zależy w znacznej mierze od właściwego przygotowania podłoża.

Wylane przez nas posadzki urządzeniem mixokret wykonane są:

  • równo pod płytki – zmniejsza się wówczas zużycie kleju, a co za tym idzie ilość potrzebnych materiałów co pozwala na osiągnięcie oszczędności z tego tytułu
  • idealnie prosto pod panele – panele położone są równo, nie trzeba stosować mas wyrównujących, posadzki są idealnie zatarte i proste
  • posiadamy profesjonalny sprzęt do nanoszenia poziomów jak i do sprawdzania wykonanego podłoża posadzki