Trwa wykonywanie wylewki mixokretem

Właśnie trwa wykonanie wysokiej jakości wylewki mixokretem betonowej z pół suchej zaprawy cementowej za pomocą agregatu spalinowego Mixokret. Stosujemy dobry jakościowo cement do wykonania wylewki mixokretem pozwala wykluczyć pękanie i małą wytrzymałość wykonywanej posadzki betonowej.

Wykonujemy wylewki / posadzki mixokretem (maszynowe z mixokreta) metodą półsuchą jak i innymi metodami wykonywania wylewek mixokretem. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne maszyny i narzędzia budowlane takie jak mixokret, zacieraczki mechaniczne, niwelatory elektroniczne oraz automatyczne łaty ściągające co zwiększa naszą wydajność i dokładność.

wylewki mixokretem
wylewki mixokretem

Oferujemy Państwu wykonanie wylewek mixokretem (maszynowych) betonowych w domach jednorodzinnych oraz dużych obiektach przemysłowych za pomocą mixokretów spalinowych.

Firma Bud-Raf wykonuje cementowe posadzki maszynowe (wylewki mixokretem) z wykorzystaniem mixokretów spalinowych. Maszyna przeznaczona jest do podawania suchego betonu (posadzki) oraz innych zapraw murarskich. Urządzenie wyposażono w samodzielny zbiornik mieszający oraz węże, którymi materiał jest rozprowadzany na dowolnej przestrzeni. Konsystencja uzyskanej mieszanki umożliwia bardzo dokładne formowanie wylewek w poziomie, a różnego rodzaju spadki oraz uskoki, są wykonywane za pomocą różnic poziomów, wynikających z grubości zaplanowanych ostatecznych materiałów wykończeniowych.

wylewki mixokretem
wylewki mixokretem

Działalność dotyczącą wylewek mixokretem prowadzimy na terenie województwa mazowieckiego. Starając się zaspokoić Państwa potrzeby wykonujemy nasze usługi fachowo i solidnie. Jakość wykonanych przez nas wylewek mixokretem, wylewek maszynowych zagwarantowana jest kilkuletnim doświadczeniem w branży budowlanej.

Najwyższej jakości sprzęt gwarantuje uzyskanie odpowiedniej konsystencji zaprawy oraz odporną na ścieranie warstwę podłoża. Dzięki mechanicznemu zacieraniu wykonane przez nas wylewki są idealnie gładkie i równe. Korzystając z nowoczesnych pomp do podawania zaprawy jesteśmy w stanie wykonać duże ilości wysokiej jakości wylewek w stosunkowo krótkim czasie.

wylewki mixokretem
wylewki mixokretem

Dokładamy wszelkiej staranności, co do jakości wykonywanych przez nas usług w trakcie całego przebiegu procesu inwestycyjnego. Dla nas ważny jest każdy szczegół, zależy nam aby Klienci byli zadowoleni z końcowego efektu naszych prac.

Gwarantujemy wykorzystanie najlepszych i najbardziej sprawdzonych plastyfikatorów, utwardzaczy oraz zbrojeń rozproszonych. Doświadczenie naszych pracowników w poziomowaniu i mechanicznym zacieraniu wylewanej powierzchni sprawia, że jest ona idealnie gładka i równa.

wylewki mixokretem
wylewki mixokretem

Dzięki nowoczesnej technologii posadzki maszynowe stały się już normą na rynku budowlanym. Specjalne dodatki do betonu poprawiają jego wytrzymałość oraz zapewniają spójność zaprawy.

Wylewki betonowe na powierzchni wygładzamy zacieraczkami mechanicznymi, co daje gładką i bardziej odporną na ścieranie warstwę wierzchnią podłoża. Zatarcie w ten sposób zapobiega wyłuskiwaniu się ziaren piasku i łuszczeniu się betonu oraz zwiększa wytrzymałość. Technologia przez nas stosowana, przy tworzeniu wylewki mixokretem, pozwala na wykonanie bardzo dużej ilości pracy przy zapewnieniu wyższej jakości niż uzyskiwana podczas wykonywania wylewek w sposób tradycyjny. Jakość wykonania wylewki agregatem nie wymaga późniejszego stosowania mas wyrównawczych i wylewek samopoziomujących.

 Wykonujemy wylewki mixokretem:

  • naniesienie odpowiednich poziomów (uzyskujemy idealny poziom pod płytki, panele itp.)
  • ułożenie folii
  • ułożenie styropianu
  • zbrojenie siatką stalową lub włóknami polipropylenowymi (w zależności od wymagań klientów)
  • ułożenie taśmy dylatacyjnej
  • wylanie pół-suchej wylewki betonowej wraz z plastyfikatorem (przy ogrzewaniu podłogowym)
  • zatarcie mechaniczne posadzki na gładko (otrzymujemy idealną i nie pylącą płaszczyznę)

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz pełnym wyposażeniem technicznym, dzięki czemu możemy wykonać pracę z zachowaniem najwyższych standardów. Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc nie tylko w kwestii doboru materiału, lecz także na niezbędną wiedzę w zakresie doradztwa techniczno – budowlanego.

Przygotowana posadzka cementowa wylana mixokretem odznacza się najwyższą jakością. Posiada wysoką odporność na ścieranie i jest idealnie równa (można bezpośrednio na niej układać parkiet bez konieczności ponoszenia dodatkowych kosztów na zakup wylewek samopoziomujących).